BĚHÁNÍ

Rád běháš? Trénuješ na závod, nebo se jen udržuješ v kondici? Rád bys zažil něco nového a proběhl se krásnou přírodou u moře? Tak pojeď s námi a s podobnou partou nadšenců! 

Pod vedením zkušeného běžce ti ukážeme ty nejhezčí traily na severní Sardinii. Přes den, kdy slunce pálí si odpočineš u moře a večer zase krátký výběh. To vše na čistém vzduchu v kombinaci s vynikajícím jídlem a krásným mořem. K dispozici pro tebe máme kola, paddleboardy, vybavení na šnorchlování, občerstvení v rámci sportování a mnoho dalšího, aby sis užil aktivní dovolenou na krásné Sardinii. 

Chceš zažít ten pocit kdy po vydařeném běhu skočíš rovnou do moře? Nebo se naopak ohřát v termálních pramenech? Chceš vyběhnout na kopec a dohlídnout až na Korsiku? Tak mrkni co přesně máme v plánu.

Proběhlý termín: 20.4. – 30.4.2024

Aktuální termín: 28.9. – 5.10.2024 CoolCamp.cz

Cena: od 13 500 Kč

Počet volných míst: 10 

20240426 121619
20240425 113735

NÁROČNOST: Každodenní výběh v mírně zvlněném terénu, 5-15 km.

 

Na úvod nás čeká seznamovací grilovačka, kde si řekneme všechno podstatné k programu a organizaci. 

Denně máme v plánu naběhat do dvaceti kilometrů. Většinou rozdělených na dvě etapy. Dopolední a podvečerní běh. 

Máme pro vás připravené jak rovinaté trasy, tak výběh do kopce. Budeme běhat po nezpevněných prašných cestách a trailech po pobřeží, užijeme si i běh naboso po zdánlivě nekonečné pláži. 

Trasy máme vymyšlené tak, aby každá končila na zajímavém místě s možností koupání v moři, v termálních pramenech nebo na útesu s vyhlídkou na moře a západ slunce. Po doběhu pro vás budeme mít připravené menší občerstvení. Odvoz zpět na ubytování je zajištěn. Třešničkou na dortu pak bude oheň na pláži a koupání v moři poté, co po ní uběhneme desítku, nebo společný mini závod na kopec za městem. 

Jelikož jsme jako běžci zdravě soutěživí, máme pro vás vymyšlený celosezónní závod s ostatními, co přijedou po vás nebo už se běžeckého kempu zúčastnili. Uvidíte po týdnu sami, jak se váš čas změnil po pár dnech běhaní v rozmanitém terénu. 

Přes den můžeme společně vyrazit na výlet po okolí nebo jen odpočívat u moře. Můžete si vzít horské kolo, nebo silničku a honit kiláky nebo si vzít paddleboard a věci na šnorchlování a objevovat pobřeží. A nebo se na zahradě houpat v síti a číst si:)

Týden pak zakončíme rozlučkovou grilovačkou. 

Pokud si nejste jisti svou výkonností, dejte nám vědět a probereme to.

WhatsApp Image 2024 04 29 at 22.06.03 mensi
20240423 105007 mensi
Rezervační formulář
Napište poptávaný termín a počet osob. Brzy se ozveme zpět.
Co ? (jen ubytování, windsurfing, výlety, běhání) Kdy? (poptávaný termín) Kolik osob? (dospělí, děti) Případné další dotazy a požadavky..