JÓGA

Jóga a výlety Sardinie

Dopolední nebo podvečerní cvičení s certifikovanou lektorkou.

Doprovodný program v podobě výletů a treků po okolí.

Cvičení na terase i u moře. 

Co vás čeká s lektorkou Hankou?

 

Naše první setkání bude probíhat v duchu seznámení, a to nejen mezi sebou, ale i s vaší jógovou náladou, chutí a praxí. Povíme si, jak bude vypadat váš ideální jógový týden a zkusíme sladit představy s realitou 😊.

Jógu budeme praktikovat vždy ráno a večer. Dopoledne se ideálně rozehřejeme při Vinyasa flow józe a večer zklidníme svou mysl a protáhneme svá těla u Jin jógy. Ráda lekce proložím i např. Detox jógou či ukázkou Hormonální jógové terapie, přičemž každá lekce bude zakončená relaxací za doprovodu hudby a vonných olejů, večerní lekce si zpříjemníme svitem svíček. Společně si uděláme lekce tak, aby bavily, přinášely pocit lehkosti a pohody, a především dopřály našemu tělu a hlavě, to oč si budou v danou chvíli žádat. 

Během dne je pak spoustu možností, jak strávit čas. Pro ty aktivnější jsou k zapůjčení paddleboardy či jízdní kola, potřeby na šnorchlování sebou také nemusíte vozit. Výlety po okolí pro vás rád připraví Petr nebo můžete prostě jen strávit den na pláži a relaxovat při šumění moře. Vše je jen o domluvě a tak věřím, že náš společně strávený čas se ponese na vlně klidu, uvolnění a vzájemného obohacení. 

Podložky a další jógové pomůcky jsou pro vás připraveny na místě. Sebou si tedy zabalte jen dovolenkovou náladu a pohodlné oblečení.

Více o informací o Hance naleznete v jejím medailonku v sekci Kdo jsme.

Co vás čeká s lektorkou Monikou?

 

První večer budeme věnovat seznámení a pojmeme ho spíše informačně. Řekneme si kde co je, jak vše probíhá a co od nás očekáváte a co očekáváme my od vás.

Dále bude jóga probíhat vždy ráno a večer, ale vše bude záležet také na náladě a chuti. Vše můžeme během pobytu upravovat a opravdu si celý týden udělat přesně podle vašich představ.

Možností, čím si jógu okořenit, bude jistě mnoho. Od výletů, koupání, jízdě na kole či jen odpočívání a užívání si krásného prostředí a klidu.

Každá lekce bude zaměřena na jinou část těla a jiné orgány. Ranní lekce budou vždy aktivnější, plné energie a naopak večer už jen proplujeme klidnými ásanami a zaměříme se víc na relaxaci.

Jedna z lekcí bude určitě zaměřena na správné provedení pozic, opravu naučených špatných vzorců pohybu a dechu.

Vše za podpory aromaterapie, kvalitních bylinných čajů a možná i lehkých masáží.

Co budete potřebovat? Pohodlné oblečení a dobrou náladu 🙂

Kromě potřebného vybavení ke cvičení (podložky ap.) vám po celou dobu pobytu budou k dispozici jízdní kola (horské i silniční), paddleboardy, vybavení na šnorchlování a na pláž. Kdo bude chtít, může si program upravit podle sebe, odpočívat na pláži, nebo v houpací síti na zahradě.

Více o informací o Monice naleznete v jejím medailonku v sekci Kdo jsme.