KDO JSME?

Jsme mladá rodina, parta aktivních lidí, která ráda cestuje a postupně se usadila na Sardinii.
Jsme přesvědčeni, že dělat něco pořádně se dá jen tehdy, když to člověka baví a protože nás outdoorové aktivity baví hodně, rozhodli jsme se vám Sardinii ukázat trochu jinak než většina cestovek.
Máme pro vás několik perfektně vybavených bytů, spoustu sportovního vybavení, zkušené instruktory, známe to tady a hlavně se vám budeme věnovat tak, abyste si odsud odvezli spoustu nezapomenutelných zážitků.
I kdybyste si u nás nic nevybrali, tak napište. Rádi vám pomůžeme při plánování vaší dovolené.
WhatsApp Image 2023 10 05 at 11.06.21
tonda 1

Antonín Rohla

Lyžař, surfař, dobrodruh

 

Tonda v zimě učí na lyžích a v létě na windsurfu. Možná jste ho potkali v Chorvatsku nebo na Pálavě. Má za sebou několik let privátní i skupinové výuky. Projel stopem Evropu a v současné době studuje rekreologii na fakultě tělesné výchovy a sportu v Olomouci. Většího odborníka na skvěle strávenou dovolenou neseženete:)

KK

Kateřina Kliková

Běžkyně, lyžařka, organizátorka


Káťa je vystudovaná stavební inženýrka. Od malička se pohybovala u koní, takže žádná práce pro ní není dřina. Lyžuje, jezdí na skialpech a po horách běhá (Krkonošská 100, B7, Horská Výzva). Rok strávila ve Francii, kde pomáhala stavět výzkumný jaderný reaktor a v současné době je to máma dvou malých holek. 

Užijete si jí hlavně při běhání po okolí a stará se o to, aby vše klapalo jak má.

peta 1

Petr Hrouda

Lyžař, horolezec, jachtař

 

Petr je vystudovaný strojní inženýr. Pár let žil ve Státech, chvíli v Peru a po studiích párkrát přeplul Atlantik na nákladní zaoceánské lodi. Po narození dětí už mačky a cepín nevytáhnul, ale na lyžích stále sjede kde co a volný čas nejraději tráví pod stanem v horách v létě i v zimě. Ještě na vysoké škole začali jako kapitáni s kamarádem organizovat plavby na rekreačních plachetnicích po evropských mořích a na starosti bude mít vaše výlety a treky po okolí.

hanka 2

Hana Palečková

Lektorka jógy

 

Hanka je markeťačka, která se po narození dětí posunula tak trochu jinam. Jóga jí otevřela nové možnosti, poznání a přátelství. Má kurz Power jógy a sama učí Vinyasa flow jógu, Jin jógu ale i Detox jógu, a to vše zakončené krásnou hudbou a vonnými olejíčky. Miluje u svých jogínů úsměv na tváři, kterým ji obdaří a stejně tak i ona je. Ráda se prochází v přírodě, poslouchá hudbu a poznává nové nepoznané.

Přes rok si s ní můžete zacvičit v okolí Velkých Přílep – viz FB profil Jógaholik.

monika 1

Monika Vondrová

Lektorka jógy

 

Monika je zdravotní sestra, která se jednoho dne rozhodla posunout své domácí jógováni o kousek dál. Absolvovala kurz lektora Hatha jógy, kurzy Jin jógy a také těhotenské jógy. Protože ji baví lekce zpříjemňovat o lehké masáže a aroma zážitky, dala se ještě do studia oboru aromaterapie.
Na svých lekcích dbá na správné provedení pozic, na práci s dechem a dlouhou relaxaci. Největší radost má, když je na lekci zábava a každý si jí užije.
Kromě jógy ráda leze po horách a toulá se přírodou. Miluje moře a slunce, dobré jídlo a milé lidi.

Monika vede lekce ve Studio CERE a od ledna 2024 bude též v Energy Studio.

bernasci 1

Tom a Ája Bernáškovi

Běžci, lyžaři, dobrodruzi

 

Ája je zdravotní sestra, která začala běhat po narození dětí a od té doby běhá pořád. Jezdí na kole, plave a v zimě se věnuje skialpinismu.

Tom se živí jako kameník, věnuje se paraglidingu, lezení po horách, sjíždí kopce na telemarku a jezdí na skialpech. Přejel Alpy na bajku, ale nejvíc ze všeho běhá. Má za sebou B7, Horské výzvy, 24h Lysá hora, U.TLW a spoustu dalších závodů. S Ájou se věnují atletické výchově mládeže a organizují trailové závody. Oba milují vanlife a krásy světa nejraději objevují z dodávky.

Ája a Tom budou vaši parťáci na běh.